900 MHZ YÜKSELTICI cellphone jammer

900 MHZ YÜKSELTICI cellphone jammer
900 MHZ YÜKSELTICI cellphone jammer

900 MHZ YÜKSELTICI  cellphone jammer

900 MHz Repeater
Türkçe anlamı Tekrarlayıcı olan sistemin amacı uygun bir bölgeden bulunduğunuz bölgeye ihtiyacınız olan frekansı aktarmaktır. Örnek verecek olursak bu sistem ile cep telefonu şebekesinin kuvvetli olduğu bir bölgeye sistemin dış antenini yerleştirmek suretiyle buradaki ortamı telefon şebekesinin zayıf olduğu binanın bodrum katına aktarabilirsiniz.
Operatörler kendilerine tahsis edilen frekansı kullanmaktadır. Frekans ve Operatörler aşağıda belirtilmiştir.
900 MHz : Turkcell ve Vodafone
1800 MHz : Avea
2100 MHz : 3G
50 m2 alandan 50.000 m2 alana kadar çözümlerimiz mevcuttur.
Yukarıda belirttiğimiz gibi her model farklı operatörü desteklemektedir. Modellerimizin etki alanı dış anteni yerleştirdiğiniz bölgedeki sinyal seviyesine, kullanılan kablo uzunluğuna ve binanızın duvar yapısına göre farklılık göstermektedir. Yani standart bir cihaz bir binada 150 m2 alanda etkili olurken aynı cihaz farklı bir yerde 500 m2 alanda etkili olabilmektedir.
500 m2 üzeri bölgelerde cihazlarımızın girişine ayrıca bir sistem entegre edilmektedir.
Dış anteni yerleştirdiğiniz bölgedeki radyasyon miktarının aynısı bulunduğunuz ortama aktarılmaktadır. Dolayısı ile sağlık açısından zararı bulunmamaktadır.

About Jeff-T 966 Articles
Supply Drones jammer ,Prison Jamming system,bomb jammer,Remote control jammer,Stationary Jamming Systems,Vehicular Jamming Systems, 433 mhz jammer 868 mhz jammer GPS Jammer Bloqueador de celular and GPS подавитель manufacture from China

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*