cellphone jammer Profesyonel Lazerli Kamera Tespit Cihazı

cellphone jammer Profesyonel Lazerli Kamera Tespit Cihazı
cellphone jammer Profesyonel Lazerli Kamera Tespit Cihazı

cellphone jammer Profesyonel Lazerli Kamera Tespit Cihazı

KABLOLU KABLOSUZ BÜTÜN GİZLİ KAMERA VE DİNLEME CİHAZLARININ YERİNİ TESPİT EDER.
Lazerli Gizli Kamera Tespit Cihazı kullanımı kolay ve oldukça etkili bir cihazdır.
Kablolu veya kablosuz her türlü gizli kameranın yerini tespit edebilen bu cihaz sayesinde bulunduğunuz ortamda kamera olup olmadığını anlamanız artık çok kolay. Her türlü yüksek teknolojili gizli kamerayı rahatlıkla tespit edebilirsiniz.
Cihazın açma kapama anahtarından cihazı çalıştırıp 4x optik gözlem lensinden bakarak taradığınız alanda bir veya daha fazla gizli kamera olması halinde kamerların olduğu noktada cihaz kameraların ışık vermesini sağlar ve kameranın yerini tam olarak tespit etmenizi mümkün kılar. 4 x optik sistem ve çift kanal lazer sayesinde uzak mesafede de olsanız ortamda gizlenmiş olan kameranın yerini rahatça tespit edebilirsiniz. Sıklıkla kullanılan duvar saati, çiçek, çeşitli elektronik cihazlar, ceket, kıravat vb. yerlerde gizlenmiş kablolu veya kablosuz her türlü kamerayı bu şekilde tespit etmek mümkündür. Tarama anında ortmda bulunan gizli kameraların çalışıyor olması gerekmez. Her durumda gizli kameranın yerini tespit edebilir.
Lens: 4X Optik Mercek
Lazer: Kırmızı Tip
Çalışma Prensibi: Lazerli Algılama
Çalışma Modu : Değişken arama
Odaklama: Ayarlanabilir
Güç: 4 adet AAA pil
Enerji Tüketimi: 80Ma
Boyutlar: 101mm x 52mm x 33mm
Ağırlık: 152g

About Jeff-T 959 Articles
Supply Drones jammer ,Prison Jamming system,bomb jammer,Remote control jammer,Stationary Jamming Systems,Vehicular Jamming Systems, 433 mhz jammer 868 mhz jammer GPS Jammer Bloqueador de celular and GPS подавитель manufacture from China

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*